Wed, Nov 27 | Toruń, ul. Przysiecka 13

Warsztaty dzieło w nowym wydaniu

Pracować będziemy z farbami. Jeśli chcecie przemalować ramkę, figurkę lub stary obraz na który patrzeć już nie możecie. Przynieście te rzeczy ze sobą. Coś wspólnie wymyślimy. Jeśli macie niepotrzebne płyty paździerzowe, zużyte na nieudane obrazy ☺podobrazia przynieście je na warsztaty.
Rejestracja została zakończona

Czas i lokalizacja

Nov 27, 2019, 11:00 AM – 3:00 PM
Toruń, ul. Przysiecka 13, Polska

O wydarzeniu

Na warsztatach  pracować będziemy z farbami. Przemalujemy ramkę, figurkę lub stary obraz na który patrzeć już  nie możecie. Przynieście te rzeczy ze sobą. Coś wspólnie  wymyślimy. Jeśli macie niepotrzebne płyty paździerzowe, zużyte na  nieudane obrazy ☺podobrazia przynieście je na warsztaty. Przerobimy je  na arcydzieła☺ Na warsztatach otrzymacie farby oraz inne preparaty.  Stare podobrazia trzeba przynieść ze sobą. Warsztaty są bezpłatne. Należy się  zgłosić mailowo lub telefonicznie. 

Rejestracja została zakończona

Udostępnij to wydarzenie

+48 56 657 60 85

Pastel Vintage Bike Facebook Cover.png

©2019 by Kawiarenka Naprawcza Stajnia na Barbarce. Sfinansowano ze środków  Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego i budżetu Województwa Kujawsko - Pomorskiego  w ramach projektu SURFACE. Realizacja pilotażowej Kawiarenki Naprawczej STAJNIA przez Stowarzyszenie Tilia na zlecenie Województwa Kujawsko -Pomorskiego.